Skal du spille fodboldkamp på Vildbjerg Sports- & Kulturcenters anlæg?
Nedenfor kan du se, hvilken bane din kamp skal spilles på, og hvilket omklædningsrum som er til dit holds rådighed. God kamp!
Tirsdag d. 19 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
10:45 | Future Cup | FC Midtjylland | - | Træning | - | 11 + 12 |
18:30 | U13P Liga 1 | Vildbjerg SF | 8 | Vejle Boldklub | 9 | Kunst 2 |
Onsdag d. 20 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Future Cup | FC Midtjylland | 11 + 12 | Lyngby Boldklub | 13 + 14 | 11 + 12 |
Fredag d. 22 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | U14D + U15D + U16D + U13P + U14P + U16P | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 1 + 2 |
19:30 | A-Lag Dam | Floda BoIF | Værelset | Træning | - | Kunst 1 |
Lørdag d. 23 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | U13P + U14P + U16P | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 1 |
09:00 | U13P + U14P + U16P | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
10:00 | A-Lag Dam | Floda BoIF | Værelset | Træning | - | Kunst 1 |
11:00 | U14D + U15D + U16D | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
11:30 | U14D + U15D + U16D | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 1 |
13:00 | U16P Liga 1 | Vildbjerg SF | 8 | Team Odense Q | 12 Hallen | Kunst 2 |
13:00 | U19P Liga | Vildbjerg SF | 9 | Team Odense Q | 11 Hallen | Kunst 1 |
15:00 | U13P + U14P + U16P | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
15:00 | A-Lag Dam | Floda BoIF | Værelset | Træning | - | Kunst 1 |
16:30 | U14D + U15D + U16D | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 1 + 2 |
Søndag d. 24 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | U14D + U15D + U16D | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 1 + 2 |
10:00 | U12D A2 | Vildbjerg SF | 2 | Skjern GF | 5 | Kunst 1 |
10:30 | U13P + U14P + U16P | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
11:00 | U13P + U14P + U16P | Hellerup IK | Værelset | Træning | - | Kunst 1 |
13:30 | U16D Liga 5 | Vildbjerg SF | 4 | Tjørring IF | 1 | Kunst 1 |
15:30 | U17P Liga 1 | Vildbjerg SF | 8 | Ikast FC | 9 | Kunst 2 |
Torsdag d. 28 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | U14P Liga 1 | Vildbjerg SF | 1 | Team Odense Q | 9 | Kunst 1 |
Fredag d. 29 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
15:30 | U12D | Ballerup-Skovlunde Fodbold | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
Lørdag d. 30 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | U12D | Ballerup-Skovlunde Fodbold | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
15:30 | U12D | Ballerup-Skovlunde Fodbold | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
Søndag d. 31 marts 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | U12D | Ballerup-Skovlunde Fodbold | Værelset | Træning | - | Kunst 2 |
13:00 | U19P Liga | Vildbjerg SF | 9 | Brøndby IF | 11 Hallen | Kunst 1 |
15:15 | U16P Liga 1 | Vildbjerg SF | 8 | Brøndby IF | 12 Hallen | Kunst 1 |
Mandag d. 1 april 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | U14P Liga 2 | Vildbjerg SF | 1 | Skive IK | 5 | Kunst 1 |
Tirsdag d. 2 april 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | U11D A2 | Vildbjerg SF | 9 | Ikast FC | 3 | - |
18:00 | U14D Liga 5 | Vildbjerg SF | 1 | Sunds IF | 2 | - |
Onsdag d. 3 april 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | U10P B | Vildbjerg SF | 1 | Skive IK | 5 | - |
17:30 | U11D A2 | Vildbjerg SF | 4 | KLG | 7 | - |
17:30 | U11D 5-M | Vildbjerg SF | 4 | Rødkærsbro IF | 7 | - |
17:30 | U10P C | Vildbjerg SF | 1 | Hover/Ølstrup/Spjald | 5 | - |
Torsdag d. 4 april 2024 |
KL. | Række. | Hjemmehold | Omkl. | Udehold | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|---|---|---|
17:30 | U10D C | Vildbjerg SF | 9 | Ringkøbing IF | 1 | - |
17:30 | U10D B | Vildbjerg SF | 9 | Mejrup GU | 1 | - |