96 27 07 00
Fredag d. 3 februar 2023
KL. Aktivitet Lokale
16:00 Kolding IF - Mødelokale Kultur 1
16:00 Tommerup Svømmeklub - Mødelokale M4 + M5
17:30 Tommerup Svømmeklub - Middag MultiNord
18:30 Tommerup Svømmeklub - Træning Svømmehallen
19:30 Kolding IF - Middag MultiNord
21:00 Kolding IF - Svømmehal Svømmehallen
Lørdag d. 4 februar 2023
KL. Aktivitet Lokale
07:00 Morgenmad for hotellets gæster Loungen
08:00 Kolding IF - Morgenmad MultiNord
08:30 Tommerup Svømmeklub - Morgenmad MultiNord
09:00 Tommerup Svømmeklub - Mødelokale M4 + M5
09:00 Kolding IF - Mødelokale Kultur 1
10:00 DBU U14 (piger) - Møderum M1 + M2
10:00 Tommerup Svømmeklub - Træning Svømmehallen
12:00 DBU U14 (piger) - Frokost (staben) Loungen
12:00 Kolding IF - Frokost MultiNord
12:30 Tommerup Svømmeklub - Frokost MultiNord
17:30 Tommerup Svømmeklub - Middag MultiNord
18:00 Kolding IF - Middag MultiNord
18:30 Tommerup Svømmeklub - Træning Svømmehallen
Søndag d. 5 februar 2023
KL. Aktivitet Lokale
07:00 Morgenmad for hotellets gæster Loungen
08:00 Kolding IF - Morgenmad MultiNord
08:30 Tommerup Svømmeklub - Morgenmad MultiNord
09:00 Kolding IF - Mødelokale Kultur 1
09:00 Tommerup Svømmeklub - Mødelokale M4 + M5
12:00 Kolding IF - Sandwich + kildevand (hold 1) MultiNord
12:30 Tommerup Svømmeklub - Sandwich + kildevand (to go) MultiNord
13:30 Kolding IF - Sandwich + kildevand (hold 2) MultiNord
Mandag d. 6 februar 2023
KL. Aktivitet Lokale
06:30 Morgenmad for hotellets gæster Loungen
12:00 Sport og Fitness (Dit Center) - Frokost Loungen
13:30 Vildbjerg Bridgeklub Kultur 2
15:00 Konfirmations- og festmøder MultiNord
17:00 Vildbjerg Linedance Kulturen
Tirsdag d. 7 februar 2023
KL. Aktivitet Lokale
06:30 Morgenmad for hotellets gæster Loungen
09:00 De Aktive 60'ere - Morgenkaffe og mødestart Kultur 1 + 2
12:00 De Aktive 60'ere - Frokost og bestyrelsesmøde M2
12:00 DBU U15D (talent) - Stabsmøde M4 + M5
12:30 DBU U15D (talent) - Frokost (staben) Loungen
13:00 Pigekammeret M1
13:30 DBU U15D (talent) - Spillerankomst og sandwich Loungen
14:00 Lederne - Formøde M3
14:30 DBU U15D (talent) - Intromøde M4 + M5
16:00 Lederne - Sandwich og mødestart Kulturen
16:00 DBU U15D (talent) - Mødelokale (staben) M3
16:45 BUPL MidtVestjylland - Middag og mødestart Multisalen
18:00 DBU U15D (talent) - Middag Loungen
19:00 Vildbjerg Koret Kultur 2
21:00 DBU U15D (talent) - Aftenservering (spillere) Loungen
21:45 DBU U15D (talent) - Aftenservering (staben) Loungen